Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Αυτοκόλλητα "cyberotsarka.gr"

Αυτοκόλλητα "cyberotsarka.gr" 12 Χρόνια, 6 Μήνες πριν #1307

Βρήκα ένα μαγαζάκι στη γειτονιά μου που κάνει ψηφιακές εκτυπώσεις και έψαχνα αφορμή για να μπω και να δω πόσο εξυπηρετικοί είναι για μελλοντικές εκτυπώσεις.

Σκέφτηκα να τυπώσω ένα ή και παραπάνω αυτοκόλλητα βινυλίου "cyberotsarka.gr" και όλο και κάπου θα βρω να το κολλήσω...το αυτοκίνητο και το ποδήλατο έχουν πολύ χώρο ακόμη για αυτοκόλλητα.

Έχετε να προτείνετε κάποια γραμματοσειρά;
Θα προτιμούσα κάτι με γωνίες και όχι χειρόγραφη, ούτε πολύ χοντρή ούτε πολύ λεπτή.

Έχει τυπώσει άραγε κανείς αυτοκόλλητα "cyberotsarka.gr";
  • ioannis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Άρχισε να μπουσουλάει
  • Δημοσιεύσεις: 14

Απ: Αυτοκόλλητα "cyberotsarka.gr" 12 Χρόνια, 6 Μήνες πριν #1308

karitza πάρε πρωτοβουλία και κάνε ότι νομίζεις καλύτερο.
Φρόντισε μόνο στον λογαριασμό μη μας βάλεις κανά έκτακτο τέλος ακίνητης αυτοκόλλησης.
Διότι και τα αυτοκόλλητα, ακίνητα είναι...
  • garavelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ο τελευταίος των εξορμηστών
  • Δημοσιεύσεις: 596

Απ: Αυτοκόλλητα "cyberotsarka.gr" 12 Χρόνια, 6 Μήνες πριν #1309

Θα πάω μάλλον την Δευτέρα να δω αν γίνεται να βγάλω ένα αυτοκόλλητο δοκιμαστικά και φυσικά αν γίνεται.
Το θέλω αρκετά μικρό και δεν ξέρω αν αναλαμβάνουν κάτι τέτοιο.
Οι ειδήμονες μπορούν να μας πουν αν είναι εφικτό να κοπούν γράμματα σε αυτό το μέγεθος. Θέλω το μήκος του (cyberotsarka.gr) να είναι περίπου 12 εκατοστά

Έψαξα μερικές γραμματοσειρές και κατέληξα σε 3. Να γράψω την αλήθεια η πρώτη μου άρεσε πιο πολύ.



Εκεί που θα το κολλήσω θα κινείται διαρκώς οπότε πιο πιθανό είναι να συμπεριληφθεί στα τέλη κυκλοφορίας.
Αν θέλετε να εξαιρεθείτε από την χρέωση στείλτε μου γράμμα με ταχυδρομικό περιστέρι και θα εξετάσω το αίτημά σας.
  • ioannis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Άρχισε να μπουσουλάει
  • Δημοσιεύσεις: 14

Απ: Αυτοκόλλητα "cyberotsarka.gr" 12 Χρόνια, 6 Μήνες πριν #1310

Αυτός είναι ο ioannis που αγαπάμε! Ποστάρει μία αλλά καλή και μας φτιάχνει τη διάθεση... Λοιπόν βγάλε καμιά 10αριά παραπάνω και για μας, όπως και αν το παραγγείλεις είμαι σίγουρος ότι θα μετράει πολύ. Και νομίζω πως πρέπει σιγά σιγά να αρχίζουμε να συνδυάζουμε τα περαιτέρω χόμπι μας (ποδήλατο, ψάρεμα ή ο,τιδήποτε άλλο) σε cyberότσαρκες γεμάτες δράση... Τι εννοώ; Μπορούμε π.χ. να ανέβουμε στα Όντρια με ποδήλατα. Και μη μου πείτε ότι δεν είναι εφικτό, είναι και εφικτό και ιδεάρα... Ποπο πάλι πλατείασα..
  • toulias
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έφτασε στο πρώτο έρπινγκ
  • Δημοσιεύσεις: 243
ΑΘ10

Απ: Αυτοκόλλητα "cyberotsarka.gr" 12 Χρόνια, 6 Μήνες πριν #1311

Έβγαλα 5 μαύρα με 1 Ευρώ το ένα. Έχουν μέγεθος 12x1 cm.
Καλωσορίστε το νέο όχημα της cyberotsrka



toulia ένα ολόκληρο καλοκαίρι δεν αξιωθήκαμε να οργανώσουμε ποδηλατάδα μέσα στο Άργος. Ας μη κάνουμε όνειρα για ανάβαση στα Όντρια και μάλιστα γραπτώς.
Ως του χρόνου....έχει ο Θεός σας...
  • ioannis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Άρχισε να μπουσουλάει
  • Δημοσιεύσεις: 14

Απ: Αυτοκόλλητα "cyberotsarka.gr" 12 Χρόνια, 6 Μήνες πριν #1313

ΦΙΛΕ ΣΥΝΠΟΔΗΛΑΤΗ ΓΙΑΝΝΗ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΑ 5 ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΠΟΥ ΕΚΤΥΠΩΣΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑΜΙΑ ΜΟΥ.
ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΤΑ ΒΗΜΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΜΑΣ.....
  • mpezas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Μπήκε στη θερμοκοιτίδα
  • Δημοσιεύσεις: 7

Απ: Αυτοκόλλητα "cyberotsarka.gr" 12 Χρόνια, 6 Μήνες πριν #1316

Γκουχου γκουχου. Τεν δεν πας να βγάλεις και καμία σημαία...????
  • psilos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πήρε το κύπελλο
  • Δημοσιεύσεις: 60
Τη σήμερον ημέρα καλύτερα βιαστής παρά οπαδός και ΑΕΚΤΖΗΣ.Μάτια επιλεκτηκά κλειστά...

Απ: Αυτοκόλλητα "cyberotsarka.gr" 12 Χρόνια, 6 Μήνες πριν #1317

Φαντάζομαι ότι θα υπάρχουν και στην Καστοριά μαγαζιά που θα τυπώνουν οπότε είναι πολύ πιο απλό να βγάλει ο καθένας όσα θέλει σε ό,τι χρώμα, γραμματοσειρά, σχέδιο κ.τ.λ. θέλει. Θα εκπλαγείτε αν δείτε πόσο εύκολα κόβονται. Ήταν η πρώτη φορά που έφτιαξα κάποιο σχέδιο σε βινύλιο και δεν περίμενα να είναι τόσο απλό και να μπορεί να κοπεί με τέτοια λεπτομέρεια.
Αν πάλι θέλετε ίδιο με το δικό μου και δεν βιάζεστε μου έχουν περισσέψει τρία οπότε μου τα ζητάτε και σας τα φέρνω όταν έρθω (δεν ξέρω πότε).

@psilos Το μαγαζί που βρήκα κάνει μόνο ψηφιακές εκτυπώσεις αλλά νομίζω πως είδα μια επιγραφή "μεταξοτυπίες" σε ένα δρομάκι προς Ρίο. Αν ενδιαφέρεσαι για κάτι πες μου να μπω να ρωτήσω.
  • ioannis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Άρχισε να μπουσουλάει
  • Δημοσιεύσεις: 14

Απ: Αυτοκόλλητα "cyberotsarka.gr" 12 Χρόνια, 6 Μήνες πριν #1325

toulias έγραψε:
Ποπο
Μετά λέτε εμένα.
ΠΩ ΠΩ είναι!!! χααχαχχαχα!

Το θέμα είναι ότι κάνεις ότι θες απλά να έχεις κουράγιο να τα κόψεις.
Υπάρχουν και κομμένα αλλά είναι πολύ πιο ακριβά.
Θέλετε να το δούμε;
Θα προτιμούσα έναν μουσαμά η μία σημαία.
Τέσπα. Υπό συζήτηση στις γιορτές του Οκτώβρη.

Υ.Γ: Νάνος σπίκινγ
  • Nio
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έφτασε στο πρώτο έρπινγκ
  • STARTER!
  • Δημοσιεύσεις: 265
Δείξε μου τις τσάρκες σου...
...να σου πω ποιος είσαι!
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.23 δευτερόλεπτα