Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Αντάρτικο νοσοκομείο στο Γράμμο

Απ: Αντάρτικο νοσοκομείο στο Γράμμο 3 Χρόνια, 4 Μήνες πριν #1921

Μπαίνω και βλέπω το βίντεο της εξόρμησης στο youtube και μου πετάει απ'ευθείας και χωρίς να πατήσω τίποτα βίντεο για χρυσοθηρία!!
1ον youtube @@μιέσαι! γενικά για πολλούς λόγους
2ον @@λάκες χρυσοθήρες επειδή πρέπει να γυροφέρνετε τη σελίδα μας που και που επιτρέψτε μου να σας ενημερώσω για την πραγματικότητα: δε πρόκειται να βρείτε ποτέ τίποτε! αν δε σου δώσε ο παππούς σου τον δικό του χάρτη με τις δικές του πληροφορίες, από τη cyberότσαρκα και το youtube δε @@μησε ποτέ κανείς!
Δε θυμάμαι αν έχει ξανα-αναφερθεί εδώ μέσα γραπτώς, αλλά θα το αναφέρω τώρα, κατά την διάρκεια της παραμονής μας στη σπηλιά του νοσοκομείου στην εν λόγω εξόρμηση, έσκασαν μύτη τύποι με αξίνες και σκαπτικά, μας είδαν μέσα (πρέπει να μας αναγνώρισαν κιόλας) και άρχισαν να το παίζουν ορειβάτες!!! Άρα ήταν ή 1 στο δισεκατομμύριο η πιθανότητα μιας τέτοιας συνάντησης ή την έχουν κάνει τη σπηλιά σουρωτήρι... για σκεφτείτε λίγο....
Anyway.. Βρίζω κι εγώ τώρα γιατί με εκνεύρισε πααααααααααααααάρα πολύ που το youtube μας συγχέει με βίντεο χρυσοθηρίας, πραγματικά με πίκρανε.
Γιατί αυτό που κάνουμε τόσα χρόνια είναι ΕΚ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥ αντίθετο με αυτό που κάνει ένας χρυσοθήρας: Για εμάς ο θησαυρός είναι ο ίδιος ο τόπος μας και μοιρασιά μας η καλή παρέα! Και δε νομίζω να χρειάζεται απόδειξη αυτό, απλώς πλοηγηθείτε λιγάκι στην ιστοσελίδα...

ΥΓ. εν'όψει και του καλοκαιριού η περιοχή θα πρέπει να φιγουράρει στις κορυφαίες θέσεις της λίστας "tsark to do", καθώς εάν θυμάστε υπάρχουν εκρεμμότητες

EDIT BY ΑDMIN: @@λακα toulia μη βρίζεις θα φας ban! Το θέμα μεταφέρθηκε στον "Σχολιασμό εξορμήσεων".
  • toulias
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έφτασε στο πρώτο έρπινγκ
ΑΘ10
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.18 δευτερόλεπτα